Trax | Repetitielokaal 2
Wat?
Repetitielokaal 2 is een polyvalente ruimte voor bijeenkomsten en repetitiemomenten voor dans- en toneelgroepen. In deze ruimte zijn geen repetities mogelijk met versterkte muziek (>85dB). De ruimte heeft een oppervlakte van 85m² en heeft een capaciteit van maximaal 50 personen.
Voorwaarden:
Hoe?
Controleer de beschikbaarheid en reserveer.
Drankafname:
- Verplichte drankafname via de vaste brouwer van TRAX.
- Er is een standaard assortiment drank beschikbaar in de hoge koelkast.
- Extra drank nodig? Te bestellen twee weken voor de activiteit via het bestelformulier en door te mailen naar trax [at] roeselare.be.
Prijs?
Repetitielokaal 2 kan je huren per dagdeel. Je betaalt een tarief per begonnen dagdeel.
Een dag bestaat uit volgende dagdelen:
- 00 u. tot 8 u.
- 08 u. tot 12 u.
- 12 u. tot 18 u.
- 18 u. tot 00 u.
- CAT B 9,05 euro/dagdeel
- CAT C 36,25 euro/dagdeel
Jouw vereniging of organisatie bepaalt in welke categorie je terecht komt en de daaraan verbonden huurprijs:
- Categorie A - Stadsdiensten, adviesraden en andere overheden
- Categorie B - Roeselaarse verenigingen, Roeselaarse onderwijsverstrekkers, Roeselaarse vzw's, Roeselaarse serviceclubs, regionale, provinciale, Vlaamse en federale steunpunten, koepels en administraties
- Categorie C - Niet Roeselaarse verenigingen, particulieren en commerciële organisaties